0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar merhaba,

Makinem Pentax KS 2 modeli olup yaklaşık 5900 shutter civarındadır.Halen ara ara kullandığım için shutter sayısı değişebilir ama alan arkadaşa son sayıyı verebilirim bilahere.

Lens Pentax'ın PENTAX-DA 1:3.5-5.6 18-135mm ED AL [IF] DC WR​ modeli su geçirmez tak-gez lensidir.

Makinenin tripod yuvası çevresinde makro halde göstermeye çalıştığım ve sanırım makinenin imalatından mütevellit bir minik çatlak vardır.Kullanıma etkisi hiç yoktur,hatta belirtmesem görmeme ihtimaliniz bile var.Alt kısmın büyük fotosu da var. Kıyaslamak açısından bakabilirsiniz.Kesinlikle sorun sayılabilecek bir mevzu değildir.Bazı bodylerde görülebilen kronik bir durumdur sadece.

Lensin iç kısmında gözle zor görülebilecek bir toz zerresi vardır.Söylemesem onu da göremeyebilirdiniz.Kullanıma etkisi tabii ki sıfır.

Arkadaşlar,bu body Türkiye'ye çok az gelmiştir.Özelliklerini saymayacağım,ama dahili Wifi ve döner ekran özelliği için bile kesinlikle diğer Pentaxlara tercih edilebilecek,çok kullanışlı bir makinedir.

Fiyatı çok çok uygun tutuyorum.2000 TL set halinde vereceğim.

Sırf başka bir makine alacağım için böyle,yoksa sadece lensin sıfır fiyatı 2000 TL Türkiye'de. Bu seti kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Elimde ayrıca A modlu Pentax 1.7 manuel lens ve PENTAX TTL AF 540 FGZ FLAŞ da var.Hepsini alacak arkadaşa uygun fiyattan vereceğim.

Alacak arkadaş güle güle kullansın,hayırlı olsun...

Merhaba..elimde 4500 shutter civarında A.B.D. den alınmış nikon d 7000 + tamron 17-50 f 2.8 obj var..Sıfır ayarında bu ürünlerle takas düşünürmüsünüz

Ynt: K-S2 PENTAX KS-2 + SMC Pentax-DA 18-135mm F3.5-5.6 WR SET HALİNDE
« Yanıtla #2 : Mayıs 08, 2018, 17:17:46 »
İlan kaldırılabilir. Teşekkürler...

VIA_A1_1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi