İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - zaferguler

Sayfa: [1]
1
Satılık Lens / Pentax 100mm FA WR macro lens
« : Ocak 04, 2016, 13:22:58 »
Bir arkadaşla takas etmiştik. Foto zeynepten birinci el olarak almıştı. Bende üç beş jkere kullanmak dışında hiç kullanmadım. Üzerinde ne bir toz ne bir çizik yoktur. Sıfır ayarında ddiyemiyeceğim zaten sıfır bir lens. Kullanmıyorum öyle yatıyor. Bende birinin işine yarar düşüncesiyle satmak ondan gelecek paraylada doğa yürüyüşlerim için daha hafif ir makine almak düşüncesindeyim. Parasoleyi ön ve arka kapağı mevcut. faturası ve kutusuda vardı ama nere koydum bilmiyorum. biraz aramam gerekecek isteyen olursa bulabilirim sanırım. Ankara içi elden satmak önceliğimdir. Şimdiden alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun.

Fiyat : 1300 TL

2
Fotoğraf İşleme / fotoğrafları toplu şekilde jpeg yapmak
« : Nisan 11, 2015, 23:38:03 »
arkadaşlar fotoğrafları DNG formatında çekiyorum. bazılarını işlemeden direk jpeg yapmam gerekiyor. onun için camera raw programında direk jpeg yaptığımda fotoğrafların renkleri soluyor. aynı canlılıkta olmuyor. tek tek photoshop ta yaptığımda renklerde çok fazla değişiklik olmuyor. toplu şekilde jpeg yapabileceğim ve görüntülerin değişmeyeceği bir yöntem biliyrmusunuz  acaba?

3
arkadaşlar malumunuz fotoğraf paylaşırken exif bilgilerinide vermek hoş oluyor. Fakat her defasında fotoğrafı sağ tıkla özellikler falan uzun iş. şimdi size sorum photoshopta işlerken files dan info yu seçtiğimizde orada çıkan model lens ve expolruse kısmını direk alıp kopyalaya bileceğim bir kısa yol mevcutmudur. yada yapılabilirmi?

Sayfa: [1]