İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - kagarlitski

Sayfa: [1]
1
Merhabalar. Shutter 18 bin civarıdır. Ayar tekerleğinin arada bir takılması dışında sorunu bulunmamaktadır, çok rahatsız etmediği için yaptırmaya gerek duymadım. Baştan beri ekran koruyucusuyla kullanılmıştır, kozmetik hiçbir sorunu yoktur. Kutusu yok, yanında şarj aleti, orijinal pili ve yan sanayi yedek piliyle verilecektir. Elimde SMC Pentax-M 75-150mm 1:4 ve Cosina MC 19-35mm AF 1:3.5-4.5 bulunmaktadır. 3 gözlü, Alman malı Unomat çanta hediyemdir. Site üzerinden soru sorabilir veya e-mail/sms atarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Takas opsiyonu: Pentax K-5 veya SMC Pentax-DA 18-135mm F3.5-5.6 ED AL [IF] DC WR.

Fotoğrafların kötülüğü için özür diliyorum, isteyene ayrıntılı fotoğraf çekip yollayabilirim.
Esenlikle.

Fiyat: 500 TL

2
Satılık Lens / SMC Pentax-M 75-150mm 1:4 Japon
« : Ağustos 02, 2016, 18:07:24 »
Merhabalar. Yakın tarihte aldığım ve pek fazla kullanmadığım lensimi ekipman değişimi nedeniyle satıyorum. Lens görüldüğü gibi tertemiz, sorunsuz; ön ve arka kapakları tam. Pentax K-r ve Cosina MC 19-35mm AF 1:3.5-4.5 de satılıktır, birlikte alımlarda kolaylık sağlayacağım.

Takas opsiyonu: Çıkacağını zannetmiyorum ama yalnızca Pentax K-5 veya SMC Pentax-DA 18-135mm F3.5-5.6 ED AL [IF] DC WR.

Fiyat: 150 TL

3
Lensten memnunum ama 18-135 sevdasından dolayı satılıktır. Keskin bir lenstir. Fonksiyonel hiçbir sorunu yoktur. Dış yüzeyinde fotoğraflarda görüldüğü gibi çok az yıpranma vardır. Fotoğrafa yansıyan hiçbir optik kusuru yoktur, optik olarak temizdir. Full Frame makinelerle uyumludur. Orijinal ön ve arka kapağı lensle birlikte verilecektir. Vivitar Series 1 MC 19-35mm ile birebir aynı lenstir. Japon üretimidir. İstediğiniz soruyu çekinmeden sorarsanız mutlu olurum. Ankara'da çayımı içip lensi deneyerek alabilirsiniz. Ayrıca Pentax K-r gövdem ve bir adet Pentax 75-150mm lensim de satılıktır, beraber alımlarda kolaylık sağlayacağım. Esenlikle.

Fiyat:300 TL

Not: Önceki ilanım zaman aşımından dolayı kitlendiğinden ilanı tekrar vermek durumunda kaldım.

4
Fonksiyonel hiçbir sorunu yoktur. Dış yüzeyinde fotoğraflarda görüldüğü gibi çok az yıpranma vardır. Fotoğrafa yansıyan hiçbir optik kusuru yoktur, optik olarak temizdir. Full Frame makinelerle uyumludur. Orijinal ön ve arka kapağı lensle birlikte verilecektir. Vivitar Series 1 MC 19-35mm ile birebir aynı lenstir. Japon üretimidir.
Türkiye'de pek bulunmuyor. İstediğiniz soruyu çekinmeden sorarsanız mutlu olurum. Ankara'da çayımı içip lensi deneyerek alabilirsiniz.

Bu lensle çekilmiş fotoğraflar için: https://www.flickr.com/groups/19-35mm/pool/

Fiyatı, foruma özel 270 lira.


5
Pentax K-r makine ile kullandığım kit lens, yerine başka bir lens aldığım için satılıktır. Fotoğrafları mümkün olan en net biçimde ve en yoğun ışıkta çektim ki tüm detayları belli olsun. Hem kozmetik olarak hem de performans açısından en ufak bir sorunu yoktur.  Ankara dışı kargolanabilir. Ön kapak ile verilecektir. İyi alışverişler.

Lensin fiyatını -gördüğüm tüm ilanlardaki fiyatlardan daha düşük bir miktar olan- 125 lira olarak belirledim.

sahibinden linkini de şöyle bırakayım fotoğraflar vs. için: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-lens-filtre-tertemiz-smc-pentax-da-l-18-55mm-al-1-3.5-5.6-246325962/detay/

6
Fotoğraf İşleme / Lightroom - Renk ayarı sorunu
« : Ekim 24, 2015, 01:11:03 »
Merhabalar. Konuyu doğru yere mi, doğru biçimde mi açtım bilmiyorum ama bir sorum olacak sizlere. Adobe Lightroom 6.1 kullanıyorum. Fotoğrafları işledikten sonra bilgisayardaki dosyayı bir açıyorum, lightroom'da görünenden daha soluk ve "beyaz" görünüyor. Örnek dosyaları da buraya ekliyorum. Sebebi ne olabilir, nasıl düzeltebilirim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sayfa: [1]